Clutch - Fiat 1200/1500/S Cabrio
Close window
Close filters
from to
from to
No results were found for the filter!
Art.-Nr. 1080009
Clutch disc Fiat 1100, Fiat 1200, 1300 Clutch disc Fiat 1100, Fiat 1200, 1300
Art.-Nr. 1080045
184 mm 10 teeth Suitable for Fiat 1100 (not 1100 D and 1100 R!) Fiat 1200 Fiat 1200 Cabrio Fiat 1300
Fiat 1500 S Cabrio Fiat 1600 S Cabrio
Clutch - disc (185 mm - 10 teeth) - bearing Fiat 1100 - Fiat 12 Fiat 1200 Cabrio
Return spring for clutch Fiat 1500 Cabrio Return spring for clutch Fiat 1500 Cabrio
Fiat 1200 Cabrio Fiat 1500 Cabrio
Clutch disc Fiat 1500 Cabrio H-K Clutch disc Fiat 1500 Cabrio H-K
200 mm