Koppeling - Fiat 1200/1500/S Cabrio
Sluit het venster
Sluit filter
van tot
van tot
Er zijn geen resultaten gevonden voor het filteren!
Art.-Nr. 1080009
Koppelingsplaat Fiat 1100, Fiat 1200, 1300 Koppelingsplaat Fiat 1100, Fiat 1200, 1300
Art.-Nr. 1080045
184 mm 10 tanden Geschikt voor Fiat 1100 (niet 1100 D en 1100 R!) Fiat 1200 Fiat 1200 Cabrio Fiat 1300
Fiat 1500 S Cabrio Fiat 1600 S Cabrio
Koppeling - schijf (185 mm - 10 tanden) - lager Fiat 1100 - Fiat 12 Fiat 1200 Cabrio
Terugtrekveer voor koppeling Fiat 1500 Cabrio Terugtrekveer voor koppeling Fiat 1500 Cabrio
Fiat 1200 Cabrio Fiat 1500 Cabrio
Koppelingsplaat Fiat 1500 Cabrio H-K Koppelingsplaat Fiat 1500 Cabrio H-K
200 mm